هنوز چند ساعتی‌ از اخبار دستگیری دو دختر بلاگ نویس و خبرنگار نگذشته بود که حال و هوایی بالاترین ،فیسبوک … تغییر پیدا کرد .عکس گلشیفته فراهانی در هر صفحه‌ای قابل رویت است ،هر کسی‌ در این مورد سخنی دارد،یکی‌ تقدیر می‌کند،آن یکی‌ فتوشاپ میخواندش،دیگری هم افسوس و واویلا سر داده است که بی‌ فرهنگ شدیم .

فتوشاپ باشد یا نباشد ،گلشیفته باشد یا نباشد آنقدر مهم نیست که موضوع داغ بالاترینی برایش بزنیم و نظر‌ها در باب آن اظهار کنیم . زندگی‌ شخصی هنرمند و بازیگری است که در فرانسه مهد هنر زندگی‌ می‌کند. شاید نیاز شغلی‌ این را طلب کرده است به ما چه که محکوم کنیم یا تبریک بگویم . چرا باید خود را قیم و ولی‌ همه بدانیم و اجازه دهیم به همه پند و اندرز دهیم؟ چرا باید یک موضوع ساده را این همه کش دهیم و به حقوق شخصی‌ دیگران تعرض کنیم ؟ اینهم شد شوشول فرنود؟  بگذاریم و بگذریم .

بیایید توان و وقت خود را به اخبار عزیزانی که منتظر حکم اعدام هستند (سعید ملک پور) اختصاص دهیم یا از زندانیانی بگویم که در اعتصاب غذا هستند (خزعلی یا آرش هنرور شجاعی ) ،اخبار اختلاس‌های روزانه،محکومیت انتصابات مجلس شورای اسلامی و ده‌ها موضوع دیگه…

بگذاریم و بگذریم….

Advertisements