دکتر خزعلی ،ای مرد بزرگ درود و صد درود بر شرافت و ایستادگی ات . حق را معنی دوباره بخشیدی و ایمان به حقانیت را دوباره معنی کردی . مصمم و عاشقانه طرف حق ایستاده‌ای و امید را در قلب خیلی‌ از ما  زنده کردی ،اینکه کسانی‌ همچون تو ،هنوز هستند ،هنوز هستند کسانی‌ که میتونستند با توجه به موقعیت پدر چند بار تملق حکومتی بگویند و وام‌های میلیاردی به چنگ بیارند .

اصلا اینها نه،، تو ۲۳ سال درس خواندی ،میتوانستی به مانند خیلی‌ از همکاران به گوشه مطب چشم پزشکی‌ بچسبی و ماهیانه میلیون‌ها تومان درامد داشته باشی‌ و در کنار خانواده باشی‌ ،آری دکتر جان شما افتخار ایرانی‌ ،افتخار آقازاده‌ها و افتخار جامعه پزشکان هستی‌ .آری  این دو سال خیلی‌ همکاران همچون جذامی از اطراف ما میگریزند ،میروند به کار و زندگی‌‌شان برسند ،دوست ندارند سیاسی باشند،دوست ندارند از کار مطب چشم پوشی کنند . دکتر جان دل‌ تنگم اما با دیدن شما قوت قلب میگیرم و افتخار می‌کنم به شما .

دیدن کسانی‌ چون شما که تا سر حد جانشان روی اعتقادشان ایستادگی میکنند و مرز‌های بین حق و باطل را بر اساس مصلحت نمی‌‌سنجند ، این روز‌ها زیاد قابل تصور نیست .قابل تحسین است و پر افتخار

من نه سفارشی دارم ،نه توصیه‌ای که دست بردارید .مگر میشود انسانی‌ به دانایی شما ،خود  به تصمیمش فکر نکرده باشد ،ما برای سلامتی ات ،برای رسیدن به هدف برایت دعا می‌کنیم و شما هم برای ما دعا کن ، دعا کن فردا شرمسار نباشیم ،دعا کن ما هم به این یقین و شجاعت برسیم .

«و الله خیر الحافظین»

Advertisements